Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341982

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on kommertslennukite hooldus ja remondi teenuseid pakkuv ettevõte, kes otsib seoses laienemisega oma meeskonda laohoidjat.

Laotöötaja tööülesanneteks on tööriistade ja varuosade vastu võtmine, lahti pakkimine, registreerimine, kontrollimine, ladustamine, välja andmine, pakkimine välja saatmiseks, samuti kõigi laoliikumiste üle korrektse arvepidamise tagamine. Arvepidamine toimub laoprogrammis Axapta.
Laotöötaja teiseldab kaupa peamiselt käsitsi, kuid ka käsitõstukiga. Käsitsi teisaldamisel tuleb ette ka mõningast raskemate asjade tõstmist (nt lennukikummid). Laotöötaja tagab jooksvalt ka üldise lao heakorra.

Töö toimub vahetustega: päevane vahetus 8:00-20:00, öine vahetus 20:00-8:00.

Ootused kandidaadile

* Erialane haridus või vähemalt kesk/kutseharidus ja laotöö kogemus;
* B-kategooria juhilubade olemasolu;
* Tõstukijuhtimise kogemus;
* Eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil;
* Arvutikasutamise oskus;
* Abivalmis teenindaja ja avatud suhtleja, sealjuures väga täpne ning kohusetundlik.

Kasuks tuleb:
* Vene keele oskus suhtlustasandil;
* Axapta laomooduli tundmine;
* Tõstukijuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

* Põhipalgale lisaks boonussüsteemi;
* Ettevõtte poolt tööriietus ning oma söökla kasutamise võimalus;
* Multikultuurset töökeskkonda;
* Kaasaegseid töö - ja olmetingimusi;
* Toetavat ja sõbralikku meeskonda;
* Sportimis võimalust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma CV läbi CV Keskuse või e-postile: paula(at)arpersonal.ee märgusõnaga "LAOHOIDJA".

Tööpakkumise number
#341982

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
9. mai 2014

AR Personal on kiiresti arenev personaliotsingufirma, mis tegutseb Eestis aastast 2005. Esimese kahe aastat jooksul tegutsesime Inglismaa värbamisteentust pakkuva firma harukontorina. 2007. aastal asutati Absolute Recruitment OÜ iseseisva äriühinguna Eestis, mis põhines välisinvesteeringutel. 2011. aastal loodi uus kaubamärk AR Personal, mis on suunatud nii Eesti kui ka välismaa turule.

Vaata rohkem

Laohoidja