Värsked tööpakkumised

Laohoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30237

Tööpakkumise number

30237

Töö kirjeldus

Laohoidja-kaubakäsitleja töötab ettevõtte laomajandis. Ta tegeleb kaupade vastuvõtmise, laopinnale paigutamise, siirdamise, komplekteerimise, pakkimise ja väljastamisega. Laohoidja täidab ka muid klientidele lisateenuste osutamisega seotud tööülesandeid. Eeldab füüsilise koormuse taluvust.

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele valdamine suhtlustasandil.
Kasuks tuleb tõstukijuhi tunnistuse olemasolu ja töökogemus.
Füüsilise koormuse taluvus.

Ettevõte pakub

Tööaeg: E-R 8.00-16.30

Lisainfo

Lõpptähtaeg: 17.05.2004.a.
CV saata: info@agrotarve.ee fax: 6379120
Helista 6379100
Tule kohale Vana-Narva mnt.30 Maardu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2004
Kuulutus sisestati:
10. mai 2004
Brutopalk:
Alates 3500 kuni 5500 EEK kuus

Meie põhitegevuseks on aianduskaupade ja ehituskaupade jae- ning hulgimüük. Lisaks pakume klientidele tööstuskaupade laoteenuseid. Ettevõte on tegutsenud alates 1971.a. ja hetkel töötab meie ettevõttes ca 50 töötajat.