Värsked tööpakkumised

Laohoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29005

Tööpakkumise number

29005

Töö kirjeldus

Laohoidja töötab ettevõtte laomajandis. Ta tegeleb kaupade vastuvõtmise, laopinnale paigutamise, siirdamise, komplekteerimise, pakkimise ja väljastamisega. Laohoidja täidab ka muid klientidele lisateenuste osutamisega seotud tööülesandeid. Tunneb ja oskab juhtida kaupade ümberpaigutamiseks kasutatavat laotehnikat. Eeldab füüsilise koormuse taluvust.

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele valdamine suhtlustasandil.
Nõutav tõstukijuhi tunnistuse olemasolu ja töökogemus.
Füüsilise koormuse taluvus.
Kasuks tuleb konsoolkraana juhi töökogemus.

Ettevõte pakub

Tööaeg: E-R 8.00-16.30

Lisainfo

Lõpptähtaeg: 26.04.2004.a.
CV saata: info@agrotarve.ee fax: 6379120
Helista 6379100
Tule kohale Vana-Narva mnt.30 Maardu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2004

Meie põhitegevuseks on aianduskaupade ja ehituskaupade jae- ning hulgimüük. Lisaks pakume klientidele tööstuskaupade laoteenuseid. Ettevõte on tegutsenud alates 1971.a. ja hetkel töötab meie ettevõttes ca 50 töötajat.