Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63252

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*kauba vastuvõtmine
*kauba paigutamine
*kauba markeerimine
*kauba laadimine käsitsi
*kaubadokumentide vormistamine: arved, saatelehed
*kaubatellimuse komplekteerimine ja pakkimine
*kaubaveo korraldamine Eestis
*kaubavedu
*laoruumide haldamine
*tellimuste vastuvõtmine telefoni teel ja kohapeal
*müügitöötajate abistamine
*asjaajamine
*abitööd kontoris

Ootused kandidaadile

* arvutikasutamise oskus ja õppimisvõime
* inglise keel algtasemel: kauba saatedokumentide lugemine, telefonile vastamine ja muu lihtsam suhtlemine
* vene keel algtasemel: kauba saatedokumentide lugemine, telefonile vastamine ja muu lihtsam suhtlemine
* B-kategooria juhiluba
*eeliseks on varasem kokkupuude põllumajanduse ja aiandusega

Ettevõte pakub

vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#63252
Laohoidja