https://www.cvkeskus.ee/180396

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180396

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

8h päevas komplekteerida väikepakke ca. 100tk päevas interneti poele kus artikliteks mänguasjad.


Ootused kandidaadile

kohusetundlik, aus, usaldusväärne.


Ettevõte pakub

laohoidja / komplekteerija, vajalik oleks kas inglise või soome keele oskus.
palk ca. 10.000kr/kuus


Lisainfo

Palume mitte telefoni teel kandideerida!


Tööpakkumise number
#180396
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Laohoidja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!