Laohoidja
Tööpakkumise number #707161

Laohoidja

Tehnikaosakond
Raplamaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Ettevõtte varuosade lao igapäevase töö korraldamine.

Ootused kandidaadile

Varasem laotöö kogemus;
arvuti kasutamise oskus;
inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • Bussitransporti;
  • Sooja ja puhast töökeskkonda 2016.aastal valminud tootmishoones
  • Võimalust kasutada massaaži, taastusravi või endale sobivat sportimisviisi ettevõtte kulul;
  • Võimalust kasutada ettevõtte poolt pakutavat kohapealset toitlustust (lõuna osaliselt kompenseeritud, 24/7 kasutamiseks toiduautomaat);
  • Võimalust kasutada ettevõtte koostööpartnerite poolt pakutavaid soodustusi;
  • Võimalust puhata alati kaks nädalat suvel ning ühe nädala jõulude ajal.
Tegemist on tähtajalise töösuhtega, lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asendamiseks

Tööpakkumise number
#707161

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
30. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2021
Laohoidja Laohoidja

Vaata rohkem

Laohoidja
Laohoidja