Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341726

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lao töö korraldamine
Kaupade ja materjalide laadimise ning paigutamise korraldamine
Kaupade ja materjali vastavuse kontroll
Kaupade komplekteerimine, pakkimine, lähetamine
Inventuuride läbiviimine

Ootused kandidaadile

Ausus, täpsus ja kohusetundlikkus
Eeldus teha liikuvat ja füüsilist tööd
Valmisolek graafiku alusel vahetustega töötamiseks
Hea tehniline taip
Eesti keele oskus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja stabiilset tööd edukas ettevõttes
Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
Väljaõpet kohapeal
Heale tööle väärilist tasu

Lisainfo

Keskharidus
Töökoht asub Kohilas, Tööstuse 19a
Tööle asumise aeg: kohe

Tööpakkumise number
#341726

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
8. mai 2014

2009 aastal taaskäivitatud endise Kohila Paberivabriku territooriumil tegutsev kirjatarvete tootmise ettevõte.
Suurem osa toodangust eksporditakse. KP Factory OÜ, kui tootmisorganisatsioon, lähtub eeskätt oma klientide vajadustest pakkudes klientidele laialdases sortimendis kõrgekvaliteedilisi kontori ja koolikaupu ning paindlikke logistilisi lahendusi.

Vaata rohkem

Laohoidja