Värsked tööpakkumised

Laohoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 105023

Tööpakkumise number

105023

Töö kirjeldus

• organiseerib materjalide ja kaupade korrapärast ladustamist ja nende laadimist
• komplekteerib ja väljastab kauba klientidele
• koordineerib materjalide ja kaupade sisetransporti
• haldab saate- ja laodokumente
• teostab laoarvestust DOS-i põhises aruvtiprogrammis
• kontrollib jooksvalt laokontode õigsust arvutis ja kontode vastavust reaalajas
• laoinventuuride läbiviimine
• juhendab ja kontrollib teiste laotöötajate tööd
• tagab laotöö efektiivsuse, tulemuslikkuse ning korrashoiu

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
• eelnevat töökogemust
• head arvutikasutamise oskust
• täpsust ja korrektsust dokumentidega töötamisel
• vastutustunnet, lojaalsust ja kohusetunnet
• valmidust meeskonnatööks
• positiivset ellusuhtumist ja head suhtlemisoskust

Omalt poolt pakume päevast tööaega (08:00 kuni 16:30), sõbralikku ja toetavat kollektiivi ning konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2007
Brutopalk:
Alates 8000 EEK kuus

Bong Eesti OÜ on rahvusvaheline ettevõte Kohilas,
mis tegeleb ümbrike tootmise ning pakendamisega.