2023-08-23 14:48:55

Laohoidja / Работник склада

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma Jõhvi müügiesindusse laohoidjat.Tööülesanneteks on laos kaupade vastuvõtmine ja paigutamine riiulitele, tellimuste komplekteerimine, pakkimine ja väljastamine laost ning tellimuste laialivedu Ida-Virumaa piirkonnas. Inventuuride teostamine.

Ищем в наше представительство в Йыхви работника склада. В обязанности кандидата будет входить: приём товара на склад и расстановка на полки, сбор заказов, упаковка и выдача товара, а также при необходимости доставка товаров в пределах Ида-Вирумаа. Подготовка и участие в инвентаризациях.

Ootused kandidaadile

Eesti ja vene keele oskus, B-kategooria autojuhilubade olemasolu ja sõidukogemus. Täpsus, kohusetundlikkus, hea pingetaluvus ning õppimis ja kohanemisvõime.Tehniline taip.Tõstukiga töötamise kogemus või vähemalt valmidus hakata igapäevases töös kasutama tõstukit. Arvuti kasutamise oskus. Eeliseks on eelnev laotöö kogemus ja meie ettevõtluskeskkonna tundmine.

Знание эстонского и русского языков, наличие прав категории B и опыт вождения. Точность, ответственность, старание, а также готовность учиться и развиваться. Интерес к технике и автомобилям. Опыт работы на погрузчике или готовность для обучения управлению. Умение пользоваться компьютером. Приветствуется предыдущий опыт работы на складе или в сфере авторемонта.

Mitmekesist ja stabiilset tööd,häid töötingimusi,kindlat ja pikaajalist töökohta arenevas ettevõttes

Разностороннюю и интересную работу, отличные рабочие условия в новом здании, надёжное рабочее место в постоянно развивающейся фирме.