Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #392161

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on OÜ Elektroskandia Baltics asukohaga Pärnu linnas.
Ta on juhtiv elektrimaterjalide hulgimuuja Eestis,kelle kaubavalikus on 30000 rangeimatele kvaliteedi ja loodushoiunormidele vastavat toodet.

Pakume 2 kuuks tööd tublile ja hakkajale laomehele ,kellel on täpset silma, oskus oma tõõkohal korda hoida ja omab ka tõstukijuhi lube.

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib just Sulle:
*Kui Sa oled huvitatud füüsilisest ja liikuvast tööst
*Sul on pealehakkamist ja positiivset ellusuhtumist
*Oled initsatiivne, näed ise mida on vaja teha.
*Sa oled kohusetundlik,tahad areneda ja õppida
* oled aus ja kohusetundlik.

Kohapealset väljaõpet ja perspektiiviga tööd rõõmsameelses kollektiivis.

Tööpakkumise number
#392161

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4 - 4.2 €/tunnis
Kuulutus aegub:
1. september 2015
Kuulutus sisestati:
17. august 2015

VMP Group OÜ on juhtiv Soome personaliteenuse pakkuja.Ettevõte on teerajaja tööturgudel. Alates1988,aastast oleme partneriks paljudele ettevõtetele ja aitame tuhandetel professionaalidel erinevatel erialadel tööd leida nii Soomes, Rootsis ja Eestis.

Vaata rohkem

You are applying to:
Laohoidja