Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170966

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Sanatoorium Tervis kutsub oma meeskonda laohoidja, kelle tööülesanneteks on:

  • kauba vastuvõtt, kontrollimine, ladustamine;
  • kauba väljastamine ja transport ettevõtte erinevatesse müügipunktidesse;
  • saatelehtede sisestamine, laoarvestus, osakonnasiseste dokumentide vormistamine;
  • inventuuride läbiviimine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:

  • vähemalt keskharidusega;
  • hea eesti keele, suhtlustasandil vene keele oskusega;
  • väga hea füüsilise vormi ning tugeva tervisega, sest laohoidja töö on seotud raskuste tõstmisega;
  • arvuti kasutamise oskusega (MS Office);
  • soovitavalt eelnevate teadmistega laomajandusest ning toitlustusest.

Ettevõte pakub

Meie poolt:

  • sõbralik töökollektiiv;
  • kindel töötasu;
  • ettevõtte soodustused.

Lisainfo

Tööaeg on E-R 8.00 - 16.30.

Tööpakkumise number
#170966

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2008

Sanatoorium Tervis on Eesti suurim, juba neljandat aastakümmet Pärnu rannas tegutsev kuurordiettevõte. Meie missioon on suunata inimesi väärtustama tervist. Meie visioon on olla tuntud ja tunnustatud spa-traditsioonide kandja ja edasiarendaja Läänemere regioonis ning eelistatuim tervisliku puhkuse veetmise sihtkoht Eestis.

Vaata rohkem

Laohoidja