https://www.cvkeskus.ee/25808

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Laohoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25808

Tööpakkumise number

25808

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on tagada kogu lao laitmatu töökorraldus. Hoides korras kogu ladu puudutav dokumentatsiooni, materjali arvestus ja väljaandmine tootmisele ning vastuvõtmine hankijatelt. Transporttööliste juhendamine ning neile tööülesannete andmine.


Nõudmised kandidaadile

Sobilik kandidaat on vähemalt keskharidusega, varasema laotöö kogemuse ja/või vastava eriharidusega. Vajalik on hea arvuti kasutamise oskus ning hea inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil. Kandidaat peab olema iseseisva töö oskusega, abivalmis ja süsteemne ning orienteeritud väga headele kliendisuhetele.

Eriti oluline on korrektsus, täpsus ja ausus ning oskus iseseisvalt oma tööd planeerida ja korraldada.


Ettevõte pakub

Stabiilsust, arenguvõimalusi pakkuvaid sisekoolitusi, isiklikku arengut firmas.


Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2003

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Wendre on üks juhtivatest kodutekstiili tootjatest Euroopas. Ettevõte asutati 1935. aastal ning asub Vändras. Wendre on spetsialiseerunud põhiliselt, tekkide, patjade, tepitud toodete, madratsi-ja voodikatete tootmisele. Ettevõte ekspordib oma toodangust kuni 95 %. AS Wendre 2002 aasta käive oli 377,3 miljonit ja kasum 59,8 miljonit krooni. Wendres töötab hetkel 450 töötajat. Ettevõte on sertifitseeritud ISO 9001 -2000 alusel.

Lisainfo Internetis www.wendre.ee

Lähiaastatel on plaanis oluliselt suurendada oma käivet ning seoses sellega ka tootmis- ja ladustamispindasid. 2004. aastal alustab Wendre Pärnus uue tootmishoone ehitamist. Uute kaasaegsete ja heade töötingimustega tootmishoonest jõuab toodang ( padjad,tekid) ostjateni 2005.aastal.
Seoses tootmismahu kiire kasvuga võetakse konkursi korras ( esialgne väljaõpe ning töökoht Vändras kuni uue hoone valmimiseni Pärnus) tööle uusi liikmeid.