Laohoidja-kvaliteedi inspektor

WINDAK OÜ

Tööpakkumise number

579893

Windak OÜ LAOHOIDJA-KVALITEEDI INSPEKTOR

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks ülesannteks on:
• Kauba vastuvõtt ja kvaliteedi kontroll.
• Kaupade komplekteerimine ja väljastamine.
• Tarnijate reklamatsioonide ja laokannete tegemine ERP süsteemis.

Nõudmised kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui
• Omad varasemat lao- või tootmisekogemust.
• Oskad lugeda tehnilisi jooniseid ning oled kokkupuutunud mõõtevahenditega.
• Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles.

Ettevõte pakub

Miks Windak?
• Oleme rahvusvahelised ja uuendusmeelsed.
• Meie juures saad teha tähendusega tööd ja panustada ettevõtte ja enda arengusse.
• Pakume sporditoetust ning vahvaid ühisüritusi.

Lisainfo

Tundub huvitav? Anna endast koheselt märku, saates enda CV aadressile Peeter.Aug(at)windakgroup.com

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. märts 2019
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2019
Soovin kandideerida

WINDAK OÜ

Meist lähemalt:
Windak on üks juhtivatest kaablitööstustele mõeldud automaatsete pakendamisseadmete (kerimisseadmed, materjalikäitlemisseadmed) tootjatest ja arendajatest maailmas. Eestis on Windak tegutsenud juba 21 aastat pakkudes erinevaid lahendusi klientidele üle terve maailma.

Vaatan ettevõtte profiili