Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70242

Laohoidja-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laohoidja-komplekteerija:

  • töötab ettevõtte laos.
  • tegeleb kaupade vastuvõtmisega, laopinnale paigutamisega, komplekteerimisega, markeerimisega ja väljastamisega.
  • täidab ka muid klientidele lisateenuste osutamisega seotud tööülesandeid.
  • eeldab füüsilise koormuse taluvust.

Ootused kandidaadile

  • eesti ja vene keele valdamine suhtlustasandil.
  • tõstukijuhi oskused ja load
  • kasuks tuleb arvuti kasutamise oskus ja töökogemus (SAF-i programm).

Ettevõte pakub

  • Tööaeg: E-L 8.00-16.30
  • Töötulemustest sõltuvat töötasu.

Lisainfo

Lõpptähtaeg: 15.07.2006.a.
fax: 6379120

Tööpakkumise number
#70242