Värsked tööpakkumised

Laohoidja-komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120044

Tööpakkumise number

120044

Töö kirjeldus

Laohoidja-komplekteerija:
• töötab ettevõtte laos.
• tegeleb kaupade vastuvõtmisega, laopinnale paigutamisega, komplekteerimisega, markeerimisega ja väljastamisega. Soovitavalt tõstukijuhi oskused.
• täidab ka muid klientidele lisateenuste osutamisega seotud tööülesandeid.
• eeldab füüsilise koormuse taluvust.

Nõudmised kandidaadile

• eesti ja vene keele valdamine suhtlustasandil.
• kasuks tõstukijuhi oskused ja load
• laotöö kogemus soovitav
• kasuks tuleb arvuti kasutamise oskus ja töökogemus laohoidjana

Ettevõte pakub

• Tööaeg: E-L 8.00-16.30
• Põhipalk. Lisaks töötulemustest sõltuvat boonustasu ja lisatasu ametialaste oskuste eest.

Lisainfo

Lõpptähtaeg: 17.09.2007.a.
fax: 6379120

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. september 2007
Kuulutus sisestati:
18. august 2007

Meie põhitegevuseks on aianduskaupade ja ehituskaupade jae- ning hulgimüük. Lisaks pakume klientidele tööstuskaupade laoteenuseid. Ettevõte on tegutsenud alates 1971.a. ja hetkel töötab meie ettevõttes ca 50 töötajat.