Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152564

Laohoidja-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupade tellimine, vastuvõtt, ladustamine, ettevalmistamine müügiks,
  • kaupade komplekteerimine, väljaandmine,
  • jae- ja hulgiklientide teenindamine, nõustamine

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus ning korrektsus
  • kliendisõbralikkus ja hea suhtlemisoskus
  • iseseisva töö oskus
  • positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • asjalikku ja sõbralikku kollektiivi
  • arenguvõimalust

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus laohoidjana või klienditeenindajana
  • C-kategooria juhiluba

Tööpakkumise number
#152564

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
20. mai 2008

AS Erimell on 1995 aastal asutatud õlide ja määrdeainete ning autotarvete hulgimüügi ettevõte.
Meil on Eestis neli müügiesindust: Pärnus, Tartus, Sauel ja Rakveres.
Firmas töötab üle 40 inimese.
Pakume tööd laohoidja-klienditeenindajale (mees), töökohaga Pärnus, Tallinna 107.

Vaata rohkem