Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194066

Laohoidja-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • hulgiklientide teenindamine müügipiirkonnas
  • klientidega suhtlemine, nende vajaduste väljaselgitamine, pakkumiste tegemine
  • müügilepingute sõlmimine, klientide nõustamine
  • kaupade kohaletoimetamine
  • müügiprotsessi lõpuleviimine

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus
  • valmidus meeskonnatööks
  • positiivne ellusuhtumine
  • vajalik C-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • palju tööd ja tööle väärilist tasu
  • asjalikku ja sõbralikku kollektiivi
  • arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#194066

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2010

AS Erimell on 1995 aastal asutatud õlide ja määrdeainete ning autotarvete hulgimüügi ettevõte.
Meil on Eestis neli müügiesindust: Sauel, Tartus, Pärnus ja Rakveres.
Firmas töötab üle 30 inimese.
Pakume tööd müügiesindajale.Töökoht asub Sauel, Sooja tn. 4, Tööpiirkond on Tallinn.

Vaata rohkem