Värsked tööpakkumised

Laohoidja-kaubakäsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25307

Tööpakkumise number

25307

Töö kirjeldus

Laohoidja-kaubakäsitleja töötab ettevõtte laomajandis. Ta tegeleb kaupade vastuvõtmise, laopinnale paigutamise, siirdamise, komplekteerimise, pakkimise, väljastamise ja inventeerimisega. Kaubakäsitleja täidab ka muid klientidele lisateenuste osutamisega seotud tööülesandeid.Ta peab tundma laos olevaid kaupu ja tööülesannetega seotud dokumentatsiooni, tunneb ja oskab juhtida kaupade ümberpaigutamiseks kasutatavat laotehnikat. Tööga kaasneb materiaalne vastutus. Eeldab füüsilise koormuse taluvust.

Nõudmised kandidaadile

Kesk- või kutseharidus
Eesti ja vene keele valdamine suhtlustasandil.
Nõutav tõstukijuhi tunnistuse olemasolu ja töökogemus.
Füüsilise koormuse taluvus.
Kasuks tuleb kraanajuhi tunnistus ja töökogemus.

Ettevõte pakub

Tööaeg: E-R 8.00-16.30
Palk: alates 3000.00
Lisatasud lähtuvalt töötulemustest.

Lisainfo

Katseaeg: 4 kuud
Lõpptähtaeg: 30.11.2003.a.
CV saata: info@agrotarve.ee fax: 6379120

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2003
Kuulutus sisestati:
19. november 2003

Meie põhitegevuseks on aianduskaupade ja ehituskaupade jae- ning hulgimüük. Lisaks pakume klientidele tööstuskaupade laoteenuseid. Ettevõte on tegutsenud alates 1971.a. ja hetkel töötab meie ettevõttes ca 50 töötajat.