Värsked tööpakkumised

Laohoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398535

Tööpakkumise number

398535

Töö kirjeldus

- kaupade vastuvõtmine ja ladustamine
- laoseisu jälgimine ja täiendamine
- kaupade väljastamine ja töökäskudele kandmine
- inventuuride läbiviimine
- klienditeeninduse tagamine väga heal tasemel
- kvaliteedi kontroll
- arvete vormistamine

Nõudmised kandidaadile

- eesti keele oskus kõnes ja kirjas
- hea vene keele oskus suhtlustasandil
- hea inglise keele oskus suhtlustasandil
- hea arvutikasutamise oskus
- eelnev töökogemus antud valdkonnas
- täpsus, kohusetundlikkus ja hea pingetaluvus
- B-kategooria juhtimisõiguse olemasolu
- kasuks tuleb Automaster´i kasutusoskus

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd veokitega stabiilses ettevõttes
- kaasaegseid töötingimusi
- koolitusi
- motiveerivat palgasüsteemi
- arenemisvõimalusi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2015
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2015

Truck Trading Estonia on asutatud 2003. aasta detsembris. Oleme DAF veoautode ametlik esindaja Eestis. Ettevõte on uus, kuid veoautodega oleme tegelenud alates 1992. aastast. Pakume DAF originaalvaruosi ning teenindame erinevaid veoautosid rakendades „One Stop Shop“ põhimõtet (positiivne lahendus kõigile veoautode ja haagistega seotud probleemidele ühest kohast). DAF Trucks N.V. on Hollandis asuv veoautode tootja, mis kuulub ettevõttele PACCAR Inc. See on üks suuremaid ja edukamaid raskeveokite tootjaid maailmas. PACCARi tooteid müüakse erinevate nimede all, s.h. Kenworth, Peterbilt ja DAF.