Värsked tööpakkumised

Laohoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399294

Tööpakkumise number

399294

Töö kirjeldus

- kaupade lattu vastuvõtmine ja ladustamine
- tellimuste komplekteerimine ja kauba väljastamine
- laoplatsi korrashoid
- saatelehtede vormistamine
- muud jooksvad tegevused laos

Töö asukoht: Allika tee 16, Alliku küla, Saue vald

Nõudmised kandidaadile

- korrektsus, täpsus ja usaldusväärsus
- kohusetundlikkus ja kiire õppimisvõime
- eesti keele oskus
- kiirus ja töötahe
- arvuti kasutamise oskus vähemalt algtasemel
- valmisolek töötada vajadusel õhtuti ja nädalavahetusel

Kasuks tulevad:
- teadmised liikluskorraldusvahenditest
- hea füüsiline vorm
- eelnev laotöö kogemus
- vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil
- tõstukijuhi ja B-kategooria autojuhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

- Väikest ja sõbralikku kollektiivi
- Tööks vajalikke vahendeid

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2015

Roadservice OÜ on 2006. aastal loodud ettevõte, mille eesmärgiks on pakkuda teedeehitusega seotud kvaliteetseid tooteid ja teenuseid ning olla klientidele toeks lahenduste pakkumisel. Meie põhitegevusaladeks on haljastus hüdrokülvi meetodil, liikluskorraldus, geosünteetide müük ja pinnase tugevdamise lahendused ning müraseinte ehitamine. Lisaks müüme mitmesuguseid materjale ning rendime välja teedeehitusmasinaid.