Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245977

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kaupade vastuvõtt, ladustamine, säilitamie
- Lao korrashoid
- Inventuuride tegemine
- Kaupade komplekteerimine vastavalt tootmisvajadusele
- Kaupade väljastamine, laadimise korraldamine

Ootused kandidaadile

- Valdad korrektselt eesti keelt, tuled hästi toime soome ja inglise keelega
- Oled võimeline töötama laoprogrammidega
- Algatus- ja vastutusvõime
- Ausus ja kohusetundlikkus
- Füüsiline vastupidavus
- Hea meeskonnatöötaja

- Huvitavat tööd meeldivas kollektiivis kus on head töötingimused
- Stabiilset ja püsivat töösuhet
- Heade töötulemuste eest väärikat töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb tõstukijuhiluba

Tööpakkumise number
#245977

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2011

Pesmel Eesti AS on asutatud 1997.a. ja kuulub rahvusvahelisse kontserni Pesmel Group OY. Firma tegevusalaks on tootmisprotsesside automatiseerimine, automaatjuhitavate süsteemide projekteerimine, tootmine ja väljaehitamine.

Vaata rohkem

Laohoidja