Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639116

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba vastuvõtt, kontrollimine ja ladustamine
Kauba komplekteerimine
Kauba väljastamine ja laadimine tootmisele
Inventuurides osalemine
Lao, laoseadmete ja tehnika puhtuse ja korrashoiu jälgimine ja tagamine

Ootused kandidaadile

Potentsiaalselt kandidaadilt eeldame alljärgnevat.

Täpsust ja korrektsust
Soovi teha laotööd
Füüsilist vastupidavust
Valmidust meeskonnatööks
Tähelepanelikkust ja hoolikust
Eesti keele oskus vähemalt B2
Vene keele oskus vähemalt B1 tuleb kasuks, teine töökeel
Kasuks tuleb laotöö kogemus

Ettevõte pakub

Pikaajalist töökohta
Töö toimub vahetustes 7.00-15.30 ja 15.30-24.00
Tööle saab meie oma bussiga
Hea asukoht, head töötingimused
Spordi soodustused (sport id)

Tööpakkumise number
#639116

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. märts 2020
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2020

Module Tech OÜ on Norra kapitalil põhinev ettevõte, ning on asutatud 2006 aastal. Meie põhitegevuseks on ruumelementmajade ja ehitussoojakute tootmine.
Meie tehases jälgitakse kogu tootmisprotsessi jooksul valmivate ruumelementide kvaliteeti. Moodulid on ehitatud vastavalt Norra ehitusstandarditele. Meie tootmises on kasutusel ainult sertifitseeritud (CE) materjalid, mis tagavad parimat kvaliteeti. Väljastame oma toodetele Sintefi (TG20250) sertifikaadi.

Vaata rohkem

Laohoidja