Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70021

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesannete hulka kuulub kauba vastuvõtt, ladustamine ja väljastamine

Ootused kandidaadile

*keskharidus
*eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
*täpsus ja vastutustunne

Ettevõte pakub

*kaasaegset töökeskkonda
*konkurentsivõimelist ja töötulemustest sõltuvat palka
*stabiilset töökohta rahvusvahelises organisatsioonis

Lisainfo

Kasuks tuleb kandideerimisel:
*hea füüsiline vorm
*eelnev laotöö kogemus
*elukoha lähedus töökohale

Tööpakkumise number
#70021

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2006

Mercantile Group AS on rahvusvahelise kontserni Mercantile Group OY AB tütarfirma Eestis, kes tegeleb peamiselt autokaupade hulgi- (MG-Auto) ja jaemüügiga (Autopartner)

Vaata rohkem

Laohoidja