Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309157

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • lattu saabuva kauba vastuvõtt ja ladustamine
  • toodete markeerimine ja andmebaasi sisestamine
  • saatelehe alusel kauba komplekteerimine ja pakkimine
  • saatedokumentide vormistamine ja kaupade väljastamine
  • hüdrovoolikute valmistamine
  • varuosade müük (vajadusel)

Ootused kandidaadile

  • eelnev laotöö kogemus
  • vähemalt keskharidus
  • arvuti kasutamise oskus kontoritarkvara tasemel
  • korrektne riigikeele ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
  • ausus, usaldusväärsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
  • tõstukijuhi tunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes
  • kaasaegset töökeskkonda
  • vajalikke töövahendeid ja koolitust

Lisainfo

Kasuks tuleb

  • erialane haridus ja/või eelnev töökogemus logistika valdkonnas
  • tehniline haridus
  • kogemus tööst varuosadega
  • teadmised hüdraulikast

Tööpakkumise number
#309157

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
27. mai 2013

INTRAC Eesti AS on asutatud 1994. aastal ning kuulub rahvusvahelisse kontserni INTRAC Group, peakontoriga Rootsis. INTRAC Eesti AS müügikäive 2012. aastal oli 17,6 miljonit eurot ning ettevõte on tööandjaks 65 inimesele. INTRAC pakub oma klientidele uusi ja kasutatud metsa-, ehitus- ja materjalikäsitlusmasinaid, aiatehnikat, lisaseadmeid, varuosi, teenindust ning operaatorite koolitust. Olles juhtiv rasketehnika müüja Eestis, esindatakse järgnevaid kaubamärke: John Deere, Case, Manitou, Kalmar, Bomag jt. Klientide paremaks teenindamiseks on rajatud filiaalid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Saaremaal. Ettevõttes on juurutatud kvaliteedijuhtimise süsteem, mis vastab standardile ISO 9001:2008. Täpsem info ettevõtte kohta www.intrac.ee

Vaata rohkem

Laohoidja