Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #94134

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime laohoidjat Tabasalu garderoobisüsteemide tehasesse.
Töö toimub kahes vahetuses. Transport on töötajatele organiseeritud.

Ootused kandidaadile

töötahe, kohusetunne, kasuks tuleb laotöö kogemus

Ettevõte pakub

head meeskonda , konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#94134

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 60 €/tunnis
Kuulutus aegub:
30. märts 2007
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Laohoidja