Värsked tööpakkumised

Laohoidja - autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37184

Tööpakkumise number

37184

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on hoida korras kogu ladu puudutav dokumentatsioon, tagada lao laitmatu töökorraldus ning teostada komplekteeritud kauba laialivedu klientidele.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimisel on vajalik:
• varasem laotöö kogemus (või vastav eriharidus)
• tõstukijuhi tunnistust (või on valmis minema tõstukijuhi kursustele)
• B kategooria juhiload
• väga hea eesti keele oskus, vene keel suhtlustasandil
• arvuti kasutamise kogemus

Töö on sobilik kiirele ja taibukale, positiivse ellusuhtumisega kuni 35 aastasele hea tervisega mittesuitsetavale noormehele.

Tööga toimetulekuks on oluline oskus iseseisvalt oma tööd planeerida ja korraldada ning soov teha meeskonnatööd.

Tööks vajalikku koolitust ja stabiilset konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. november 2004
Kuulutus sisestati:
5. november 2004
Brutopalk:
Alates 6000 EEK kuus

AS Sadolini Värvikeskus on värvide ja viimistlusmaterjalide müügile spetsialiseerunud kaupluste kett, mis eristub teistest müüjatest oma kõrge teenindustaseme ja hea tootetundmise poolest. Pakume ehitusfirmadele ja eratarbijatele oma ala parimat ja asjatundlikumat teenindust.

Värvikeskus on Eesti üks suurimatest värvimüüjatest, kauplustega Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Ettevõtte 2004 aasta müügimaht ületab 80 miljoni krooni ning töötajaid on üle 40.