2023-08-23 14:48:55

Laohoidja-autojuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime ettevõtlikku laohoidja-autojuhti, kellele pakume huvitavat ja mitmekesist tööd 20-aastase ajalooga ettevõttes.

Laohoidja-autojuhi töö ülesanneteks on:
- kaupade süsteemne ladustamine, transportimine, laadimine ladudes ja salongides
- kauba kvaliteedi kontrollimine
- transpordi planeerimine
- kaupade arvelevõtmine lattu ja kaupade väljastamine, kauba koguste ja saatedokumentidel olevate andmete kontrollimine
- kaubasaadetiste komplekteerimine ja saatedokumentide vormistamine
- laos olevate kaupade üle arvestuse pidamine, inventuuride läbiviimine
- töötamine kaubatõstukitega, Eestisisene kaupade laialivedu
- suhtlus koostööpartneritega
- lao ja töövahendite korrashoiu eest hoolitsemine

Ootused kandidaadile

- kesk- või keskeriharidus
- inglise keele oskus kõnes ja kirjas heal tasemel
- vene keele oskus kõnes heal tasemel
- aktiivne suhtleja, positiivse ellusuhtumisega
- kohusetundlik, täpne ja aus
- arvutikasutamise oskus ja kogemus
- koostöövõimeline
- soovitav varasem laotöö ja tõstukitega töötamise kogemus
- B-kategooria juhtimisõigus

Ettevõte pakub

- mitmekesist tööd stabiilselt arenevas ettevõttes
- meeldivat kollektiivi
- stabiilset ja kindlat sissetulekut
- väga häid teadmisi erinevatest mööbliesemetest, valgustitest, materjalidest
- meeskonna tuge
- kindlat tööaega
- sporditoetust