Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55865

LAOHOIDJA (alkoholikaupade laos)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupade koguseline ja kvaliteediline vastuvõtmine, säilivusaegade kontroll
  • kaupade komplekteerimine vastavalt komplekteerimislehele
  • komplekteeritud kaupade koondamine saadetisteks
  • laoriiulite korrashoid
  • inventuuride läbiviimine
  • kaupade paigutamine riiulitele
  • sortimendi laiaulatuslik tundmine

Ootused kandidaadile

  • töökogemus kaubanduses (soovitavalt alkoholikaupade laos/poes)
  • füüsiline vastupidavus
  • täpsus ja korrektsus
  • keskharidus
  • hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • mitmekesist tööd kaasaegses ning meeldivas töökeskkonnas
  • võimalust areneda koos ettevõttega
  • töötulemustest sõltuvat palka
  • vahetustega tööd
  • töö asukoht: Punane tn

Lisainfo

Kui tunned, et soovid liituda meie ettevõtega, siis palun saada meile oma:

  • Elulookirjeldus
  • Avaldus koos palga- või hüvitussooviga

Kandideerimine toimub läbi CV Keskuse, lisaks sellele võite oma vastused saata kas aadressil AS Via 3L, Vesse tn 1, 11415 TALLINN või faksil 6 051 651,
märgusõna “Laohoidja”

Tööpakkumise number
#55865

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
30. november 2005

Via 3L on Eesti üks suuremaid jaotuslogistika ettevõtteid. Meil töötab keskmiselt 180 töötajat ning käideldava kauba maht aastas on ligikaudu 1,3 miljardi krooni väärtuses. Meie kliendid on ühelt poolt kauba tootajad, maaletoojad või hulgimüüjad, ja teiselt poolt kauplused, hulgilaod, hotellid, toitlustusettevõtted ja ne.

Vaata rohkem