Värsked tööpakkumised

LAOASSISTENT (Põldma Kaubanduse ASi)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 570865

Tööpakkumise number

570865

Firma nimi peidetud LAOASSISTENT (Põldma Kaubanduse ASi)

Töö kirjeldus

Laoassistendi peamisteks tööülesanneteks on premium-klassi moebrändide (rõivaste, jalanõude, aksessuaaride) näidiste ja Outleti kaupade käsitlemine, kauba vastuvõtmine, inventuuride tegemine, aluste paigutamine lattu, kauba paigutamine kastidest riiulile ning kampaania müükide organiseerimine.

Töökoht asub aadressil Ehitajate tee 120, Tallinn.
Töökoormus: 1.0
Tööaeg: E-R

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame
- vähemalt keskharidust,
- väga head füüsilist vastupidavust,
- kohusetundlikkuse, pühendumise, kiiruse ja täpsuse olemasolu.

Kasuks tuleb varasem laotöö kogemus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
- toetavaid töökaaslasi
- omatöötaja soodustusi
- meeleolukaid ühisüritusi
- motiveerivat töötasu 800 eurot bruto

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
7. detsember 2018
Brutopalk:
kuni 800 EUR kuus

Põldma Kaubanduse AS, kes on tuntud teksa- ja vabaajarõivaste (Tommy Hifiger, Diesel, Guess, Pepe Jeans, Desigual, Mustang jt) maaletooja terves Baltikumis, otsib oma suurepäraste müügikonsultantide meeskonda uusi põhikohaga liikmeid.

Tänaseks on ettevõte jõudsalt laienenud - meil on üle 60 kaupluse üle Eesti!

Meie eesmärk on kliente rõõmustada, pakkudes neile unustamatuid moeelamusi ning suurepärast personaalset teenindust, et muuta kogu ostuprotsess võimalikult lihtsaks ning mugavaks.