Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55949

Laoarvestajat

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kauba vastuvõtt
  • Kauba kontrollimine vastavalt tellimuslehtedele
  • Kauba ladustamine
  • Kauba väljastamine
  • Lao korrasoleku eest vastutamine

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt omad varasemat töökogemust laotöös
  • Täpsus, korrektsus ja tähelepanelikkus on olnud Sinu igapäevase töö lahutamatud osad
  • Oled kohusetundlik ja vajadusel ennastkehtestav
  • Soovitavalt valdad vene keelt
  • Arvuti on olnud Sinu töövahendiks ning Sa valdad Exceli programmi

  • Puhast ja meeldivat töökeskkonda (Toitlustamine kohapeal, mille eest tuleb maksta minimaalselt; karoona, lauatennise jne mängimise võimalus puhkepausedel; tehas on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga)
  • Motiveerivat töötasu
  • Ettevõttesisese arengu võimalust

Tööpakkumise number
#55949