Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59319

Laoarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • SISSEOST
  • laoseisude jälgimine
  • regulaarsete tellimuste vormistamine
  • hinnakirjade tegemine
  • kaupade arvele võtmine
  • aruannete esitamine raamatupidamisele

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus selles vallas
  • inglise keele valdamine
  • arvuti kasutamise oskus vähemalt kesktasemel
  • kohusetundlik, korrektne, täpne
  • algteadmised raamatupidamisest

Ettevõte pakub

  • arenguvõimalust ettevõtte sees
  • loomingulist ja sõbralikku meeskonda
  • palju tööd

Tööpakkumise number
#59319