Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127032

Laoabiline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Laoruumide korrashoid SLO Eesti AS´is;
* Laoriiulite korrastamine, laos tekkiva prahi korjamine;
* Aeg-ajalt töö välistingimustes- väliterritooriumi korrashoid (lumerookimine, lehtede riisumine, prahi korjamine);
* Töö osalise tööajaga, argipäeviti- hommikusel ajal, keskmiselt 4 tundi päevas- E-R ~8.00-12.00.

Ootused kandidaadile

* Tahe tööd teha;
* Füüsiline vastupidavus;
* Vastutustundlikkus, hoolsus;
* Täisealisus (vähemalt 18. eluaastat).

Ettevõte pakub

* Stabiilset tööd osalise tööajaga;
* Meeldivaid kolleege;
* Rahvusvahelist, edukat ettevõtet.

Tööpakkumise number
#127032
Laoabiline