Lao vahetusevanem (vene keele oskusega) / Заведующий сменой склада

CVKeskus.ee klient
1200 - 1900 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Клин Кичин эта услуга заказа и доставки комплектов продуктов надом.

Наши изделия укомплектованы по простым и вкусным рецептaм в правильных пропорциях для изготовления. Ищем в свою команду начальника смены склада!

Профиль работы:

- организация работы склада

- заказ продуктов прием товара и проверка качества

- составление графиков

Clean Kitchen on meal kit-teenus, mis toob igal nädalal püsitellimusena koju lihtsad ja maitsvad retseptid õige koguse koostisosadega. Otsime oma kasvavasse tiimi vene ja eesti keele oskusega lao vahetusevanemat!

Tööülesanded:

- Lao töö organiseerimine

- Tooraine tellimine

- Kauba vastuvõtmine ja kvaliteedikontroll

- Graafikute koostamine

Ootused kandidaadile

Подходящий кандидат:

- Имеет опыт работы cтаршей по смене на складе или в общепите

- говорит по-эстонски и по-русски

- обладает пониманием о качестве сырья продуктов питания

- Честен и добросовестен

- быстрый точный и физически выносливый

- хороший организатор с чувством экономного использования времени

- Умеет работать в коллективе и с коллективом

- Умеет использовать компьютер гибкий по отношению к работодателю

Дополнительными плюсами явлются:

- умение справляться с напряжением опыт работы в свере питания или прежняя работа начальником смены

- интерес к кулинарии

Sobiv kandidaat:

- Omab eelnevat töökogemust vahetusevanemana laos või toitlustuses

- Räägib eesti ja vene keelt

- Omab head arusaama kvaliteetsest toorainest

- Kohusetundlik ja aus

- Kiire, täpne ja füüsiliselt vastupidav

- Hea organiseerimis- ja ajaplaneerimisoskus

- Tiimimängija

- Oskab kasutada arvutit

- Tööaja suhtes paindlik

Tuleb kasuks:

- Hea pingetaluvus

- Eelnev töökogemus toitlustusvaldkonnas või vahetusevanemana

- Huvi toidu ja kokanduse vastu

Предлагаем конкурентноспособную зарплату возможность работать в современном предприятии вместе высокопрофессиональными мастерами своего дела возможность учиться и развиваться.

Работа ежедневно по графику в дневное время.

Meie pakume:

- Konkurentsivõimelist töötasu

- Võimalust töötada kiirelt kasvavas ettevõttes koos oma ala tippudega

- Õppimis- ja arenemisvõimalusi

Tööajad on päevasel ajal graafiku alusel (E-P).