Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633269

Lao vahetusejuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Vahetuse laoprotsesside ja töötajate efektiivne juhtimine
  • Tootmise õigeagne ja korrektne materjalide varustamise protsessi korraldamine, järelevalve oma vahetuses
  • Tööle asudes tõstukite, masinate ja töövahendite korrasoleku kontroll
  • Komplekteerimise protsessi jälgimine ja korrektsuse tagamine
  • Laotöötajate tööaja planeerimine ja arvestus
  • Tööjõu vajaduse hindamine ja planeerimine
  • Osalemine töötajate valiku protsessis, väljaõppe korraldamine
  • Sissetuleva kauba vastuvõtmine
  • Regulaarsete inventuuride läbiviimine
  • Uuenduste ja uute toodete protsessi juurutamises osalemine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Hea eesti ja vene keele oskus, rahuldav inglise keele oskus
  • Juhtimis- ja organiseerimisoskus, pingetaluvus
  • Kohusetundlikkus, hea analüüsi- ja koostöövõime, tehniline taip
  • Arvuti kasutamise oskus (MS Office, sh hea Exceli kasutamise oskus)
  • Valmidus vahetustega tööks, sh öövahetused

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet ja arenemisvõimalusi
  • Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Kaasaegseid töö- ja olmetingimusi
  • Tasuta transporti Tallinnas ja Maardust
  • Ettevõtte poolseid soodustusi ja toredaid kolleege

Tööpakkumise number
#633269