Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137439

Lao vahetuse juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lao vahetuse juht vastutab kauba vastuvõtmise eest lattu, kauba ladustamise ja väljastamise organiseerimise eest.
Lao juht vastutab ka vahetusega seotud aruandluse eest ja koostab töötajate graafikuid, lisaks sellele osaleb ta aktiivselt inventuuride tegemisel.

Ootused kandidaadile

Vajalik eelnev sarnase töö kogemus
Kogemus inimeste juhtimises
Eesti - ja vene keele oskus
Arvutikasutamise oskus (MS Office)
Valmisolekut vahetustega tööks

Ettevõte pakub

Koolitus - ja arenemisvõimalusi
Meeldivat kollektiivi
Toredaid ühisüritusi
Tasuta transporti tööle (Tallinn, Kohila ja Rapla suunal)
Viiekohalist palganumbrit

Lisainfo

Töökoht asub Sakus

Tööpakkumise number
#137439

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2008

Simplika on tööjõuvahenduse ja -rendi ettevõte, mis kuulub personaliotsingufirma CVO Group koosseisu. Simplika eesmärgiks on lihtsustada nii tööotsinguid kui ka töötajate otsinguid. Oleme oma asukohaga kesklinnas Postimaja II korrusel hästi kättesaadavad kõigile. Helista meile 6 990 500, või tule astu läbi!

Meie Kliendiks on Eesti õlleturu liider ja börsiettevõte, mis tegeleb lahjade jookide, karastusjookide ja lauavee tootmise ja müümisega.

Vaata rohkem