Värsked tööpakkumised

Lao töötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 164419

Tööpakkumise number

164419

Töö kirjeldus

Igapäevase laotöö tegemine: kauba vastuvõtt, ladustamine, komplekteerimine, lähetus. Inventuuride läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile

eelnev töökogemus,
ausus,
täpsus,
kohusetundlikkus,
pingetaluvus,
eesti keele valdamine.

Ettevõte pakub

täistööaega,
konkurentsivõimelist töötasu,
vaheldusrikast tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
12. september 2008

Kivilaine OÜ on 15 aastat turul tegutsenud hulgimüügifirma, mis tegeleb päevitus-, keha-, juuksehoolduskosmeetika, solaariumide ning ilusalongi seadmete ja aparatuuri müügiga. Toome maale ja müüme eksklusiivseid kaubamärke Ergoline, Hapro, Cosmedico, Australian Gold, Swedish Beauty, Caribbean Gold, Matrix, Senscience, ISO, SoCap, Babor, REM, Ionto-Comed. Põhitegevusena pakume lisaks solaariumi ja ilusalongi aparatuuri hooldus-, remondi- ja garantiiteenuseid ilu-, tervise- ja spakeskustele ning spordiklubidele.