Värsked tööpakkumised

Lao tööjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38124

Tööpakkumise number

38124

Töö kirjeldus

• laotöö korraldamine ja arendamine;
• materjalide ja lõpptoodete säilimise ja arvestuse õigsuse tagamine;
• inventuuride korraldamine;
• materjalide kättesaadavuse tagamine vastavalt tootmise tööplaanile;
• materjalide ja lõpptoodete vastuvõtu, ladustamise ja väljastamise korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

• eelistatult majandusharidus (logistika-alane)
• vähemalt 2 aastane laotöö kogemus vanem laotöölise või laojuhina
• võime iseseisvalt töötada ja otsuseid vastu võtta
• hea suhtlemisoskusega, eesmärgile orienteeritud, täpne
• hea kirjalik ja suuline inglise või some keele oskus, vene keele oskus eeliseks
• üldised teadmised majandusest, juhtimisoskus

Ettevõte pakub

• võimalust töötada rahvusvahelises arenevas ettevõttes
• motiveerivat palgasüsteemi

Lisainfo

Töökoht asub Sauel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2004

Orbis kontsern on rahvusvaheliselt tunnustatud RF-, masinnägemise ja valguskaablitehnika rakenduste asjatundja. Pakume tootmist, tootearendust ja testimist toetavaid tehnoloogiapõhiseid lahendusi. Meie tegevuse põhisuunad on spetsiaalkomponentide töötlemine ja integratsioon, testsüsteemide terviklahenduste ning tehnilise toe pakkumine. Orbise peakontor asub Soomes, Vantal. Eestis (Tallinnas, Sauel) ning Soomes, Rootsis, USA-s ja Hiinas paiknevates üksustes töötab kokku umbes 250 inimest. Kontserni käive 2003 aastal oli 46,8 miljonit eurot.