Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62248

Lao tööjuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Materjalide vastuvõtu ja ladustamise korraldamine
- Jaotustegevuse korraldamine
- Laoarvestuse kontroll ERP süsteemis
- Töötajate tööaja arvestus, nende pädevust puudutava teabe korraspidamine, töödistsipliini tagamine ja tööalase info süstemaatiline edastamine alluvatele
- Materjalide käsitlemise korraldamine vastavalt nõuetele ja nende täitmise kontroll
- Keskkonna ohutusnõuete täitmine ja jälgimine
- Kulukontroll ja ressursside efektiivsuse tagamine
- Transpordikahjustute käsitlemine ja fikseerimine

Ootused kandidaadile

- Kesk või kesk-eri haridus ning laos ja inimestega töötamise kogemus 3 aastat
- Hea arusaamine lao ja äriprotsessidest
- Heal tasemel suuline ja kirjalik eesti, vene ja inglise keele oskus
- Arvutikasutuse oskus
- Initsiatiivikus ja tulemustele orienteeritus
- Kohusetundlikkus ja korrektsus

Ettevõte pakub

- Rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi
- Töösuhte kindlust ja enesearendamise võimalusi
- Väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
- Ametikohast koolitust

Tööpakkumise number
#62248