Värsked tööpakkumised

Lao-operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60496

Tööpakkumise number

60496

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on kaupade käsitlemine laos ja välilaos ning tellimuste väljastamine klientidele.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik, täpne ja teenindamisele orienteeritud. Kasuks tuleb frontaal-laaduriga töötamise kogemus ja C-kategooria juhiload.

Omalt poolt pakume kaasaegset ja arenevat töökeskkonda, enesetäiendusvõimalusi, sportimisvõimalusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. märts 2006
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2006

Onninen on ettevõte, mis tegutseb kütte-, veevarustuse ja kanalisatsiooni, elektri-, ventilatsiooni- ja külmatehnika-ala hulgimüügi valdkonnas. Meie klientideks on ehitajad, montaazi- ja tööstusettevõtted, samuti omavalitsus- ja riigiasutused ning jaemüügiettevõtted. Kogu sortimendi ulatuses pakub Onninen üle 180 000 tootenimetuse