Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21056

Lao-operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tooraine vastuvõtt ja väljastamine tootmisse; ladustamine ja komplekteerimine; kaubasaatelehtede kontroll ja andmete sisestamine

Ootused kandidaadile

eeldame tõstukijuhi kutsetunnistust, tõstukijuhi- ja laotöö kogemust viimase kahe aasta jooksul, arvuti kasutamise oskust, korrektsust, täpsust, kohusetunnet, valmisolekut töötada vahetustes (12 h- päeval), eesti keele valdamist

vastutusrikast tööd heas meeskonnas, kindlust ja stabiilsust

Tööpakkumise number
#21056