Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52992

Lao operaator-logistika kordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Välismaisete koostööpartneritega suhtlemine ja kontaktide üleval hoidmine
logistika kordineerimine
müügiprognooside tegemine
kaupade koguseline ja kvaliteediline kontroll
tööks vajaliku dokumentatsiooni vormistamine

Ootused kandidaadile

eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
hea arvutikasutamise oskus
võime iseseisvalt töötada
soovitatav eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

motiveerivat töötasu
ametitelefoni
ametialast koolitust
toetavat ja meeldivat meeskonda

Tööpakkumise number
#52992