Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635986

Lao-operaator (komplekteerija)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 17. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:15. veebruar 2020

Töö kirjeldus

kaupade komplekteerimine vastavalt tellimustele;
tellimuste korrektne täitmine;
kaupade realiseerimistähtaegade jälgimine;
lao ja kasutatavate töövahendite korrashoiu tagamine;
külmlaos töötamine (töökeskkonna temperatuur +2°C...+6 °C).

Ootused kandidaadile

täpsus, püsivus ja kohusetundlikkus;
skänneriga töötamise kogemus;
eesti keele oskus suhtlustasandil;
hea füüsiline vastupidavus;
tööaeg vahemikus E-R 10:00- 18:00 ja graafiku alusel P 10-18.

Kasuks tuleb:
varasem töökogemus laos sarnasel ametikohal;
tõstukiga töötamise kogemus.

Ettevõte pakub

väljaõpet kohapeal;
toetavat ja sõbralikku kollektiivi;
ettevõttesiseseid tööalaseid arenemisvõimalusi;
mitmekülgset tööd kaasaegses ja arenevas ettevõttes;
pikaajalist ja stabiilset töösuhet;
motiveerivat töötasu – põhipalk ja sellele lisanduv tulemustasu;
töövahendeid ja tööriideid;
ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#635986

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2020

Estover OÜ on 100% kodumaisel kapitalil põhinev suurim juustutoodete hulgimüüja ja turustaja Eestis. Meie visiooniks on arendada Eesti juustukultuuri, pakkudes rikkalikku valikut kodu ja välismaiseid kvaliteetseid juustutooteid.

Ettevõte kuulub kontserni United Estover Group OÜ, mis tegeleb piimatoodete tootmise, pakendamise, impordi- ja ekspordiga.

Tuntuimad kaubamärgid on: Traditsiooniline Eesti Juust. Hiirte Juust, Piimameister Otto, Hollandi Leibjuust Orginaal, Vene Juust, Philadelphia, Royal Blue, President jpt.

Vaata rohkem