Värsked tööpakkumised

Lao-operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 376438

Tööpakkumise number

376438

Töö kirjeldus

1) kaupade lattu vastuvõtmine, kontrollimine ja laost väljaandmine,
2) kauba liikumiste vormistamine laoprogrammis,
3) kauba ladustamine ning transportimine tõstukiga,
4) osalemine inventuuride läbiviimises,
5) lao korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame eelnevat töökogemust laotöö valdkonnas, väga head eesti keele oskust, arvuti kasutamise oskust, tõstukiga töötamise kogemust, töökust, täpsust, kohusetundlikkust, pingetaluvust, valmisolekut füüsiliseks tööks, meeskonna- ja iseseisva töö oskust.

Pakume kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda, panusele vastavat töötasu, sõbralikku ja abivalmis meeskonda.

Lisainfo

Töö vahetustes. Tööle asumine esimesel võimalusel. Konkurss lõpeb sobiva kandidaadi leidmisel.

Töö tegemise asukoht: Saue.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. mai 2015
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2015

OÜ Harmet on kohalikul kapitalil põhinev Eesti üks suuremaid moodulmajade ja ehitussoojakute tootmise ning paigaldamisega tegelevaid ettevõtteid. Ettevõtte toodang eksporditakse peamiselt Skandinaaviamaadesse. Meie tehased asuvad Sauel, Tutermaal ja Pärnus, kokku töötab ettevõttes ca 300 inimest. Seoses tööde mahu suurenemisega otsime oma Saue meeskonda

LAO-OPERAATORIT