Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177537

Lao juhataja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lao juhataja olulisemad tööülesanded on kaupade vastuvõtu heatasemeline korraldamine s.h. saabuvate kaupade kontroll, infosüsteemi sisestamine, ladustamine ja kiire müügisaali toimetamine, vastuvõtuosakonna juhtimine (s.h. töötundide arvestus ja töögraafikute koostamine) ja juhendamine. Vastutad ka ettevõtte jäätmekäitluse valdkonna ja reklamatsioonide koostamise eest väärtarnete korral.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimine eeldab edukat laotöö juhtimise kogemust ja tööalast inglise ja soome keele oskust. Vene keele suuline oskus tuleb kandideerimisel kasuks. Oled suunatud asjade ära tegemisele, koostöövõimeline nii inimestele ja tööprotsessidele kui ka teeninduse kvaliteedile suunatud juht.

Pakume tööd väga edukas rahvusvahelises firmas, erakordset võimalust osaleda Eestisse uue kaubamaja rajamisel ja uue kaubamärgi väljakujundamisel, väljakutset juhina ja spetsialistina, väljaõppeprogrammi Soomes, emaorganisatsiooni toetust ning oma valdkonnas head sissetulekut.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja vabas vormis avaldus hiljemalt 21. maiks k.a. läbi CV Keskuse või postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Täiendavatele küsimustele saate vastuse helistades Mercuri Urvali konsultandile Indrek Pajumaa’le telefonil 667 1520 või vaadates www.bauhaus.fi

Tööpakkumise number
#177537

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
21. mai 2009
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2009

BAUHAUS LAIENEB EESTISSE!

BAUHAUS on 1960. aastal loodud edukas jaekaubandusettevõte, mis omab 200 kaubamaja 13 Euroopa riigis. Meie tootevalikust leiab üle 100 000 toote ehituseks, remondiks, sisustamiseks ja koduaia tarbeks. Oleme investeerimas Eestisse meie Soome organisatsiooni kaudu, kus asub hetkel 5 tegutsevat kaubamaja. Meie esimese Eesti kaubamaja ehitus algab Tallinnas 2009.a. suvel.

Oleme nüüd otsimas Eesti kaubamaja lao juhatajat.

Vaata rohkem