Värsked tööpakkumised

Lao juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 144978

Tööpakkumise number

144978

Töö kirjeldus

Laojuhataja töö eesmärk on lao haldamine ja arendamine.

Laojuhataja peamisteks ülesanneteks on:
- eesmärkide planeerimine koostöös juhatusega;
- aktiivne osalemine müügitöös.
- püsikliendisuhete loomine ja hoidmine;
- töö planeerimine, organiseerimine ja kontroll;
- kulukontroll ja ressursside efektiivse kasutamise tagamine.
- lao igapäevase töö korraldamine ja juhtimine, laomeeskonna töö koordineerimine;
- laopersonali valik, väljaõppe tagamine ja töö kontrollimine;
- kauba käitlemisprotsessi juhtimine laos kauba vastuvõtmisest kuni selle väljastamiseni;
- laoinventari ja seadmete kasutamise korraldamine;

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda inimest, kes:

- oskab oma aega planeerida;
- on aktiivse edumeelse ja positiivse ellusuhtumisega;
- on algatusvõimeline, iseseisev ja aktiivne oma töövaldkonna edasi arendamises;
- räägib eesti keelt ning valdab vene keelt suhtlustasemel (kõik teised keeled tulevad kasuks);
- on kohusetundlik, ambitsioonikas ja vastutab oma tegude/otsuste eest.
- kasuks tuleb varasem laojuhtimise kogemus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- aktiivset eneseteostusvõimalust;
- motiveerivat tasustamise süsteemi;
- arenevat, edumeelset ning nooruslikku meeskonda;
- enesetäiendamise ja koolituse võimalust;
- julgustust ja toetust tööeesmärkide saavutamiseks.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. september 2008
Kuulutus sisestati:
5. august 2008

Meie missiooniks on pakkuda usaldusväärset ja kvaliteetset transporditeenust, mis on ühendatud professionaalse ja personaalse klienditeenindusega.
Oleme 2000. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte.
Korraldame rahvusvahelisi ja Eesti siseseid kaubavedusid ning kaupade ladustamist.