Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #274554

Lao-ja tootmistsehhi logistik-tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Plaadilaos süsteemsuse tagamine;
Saabunud spooni ladustamise organiseerimine vastavalt kehtestatud korrale;
Saabunud kauba vastvõtmine,markeerimine ja ladustamine koostöös laohoidjaga;
Väljasaadetava kauba eelladustamine vastavalt saatelehtedele ja koostöös projektijuhiga kauba komplekteerimine;
Tootmistsehhi teenindamiseks projektimaterjalide komplekteerimine koostöös laohoidjaga;
Tootmises kasutatavate ja ladustatud kulumaterjalide jälgimine ning laost piisava ettenähtud varu organiseerimine tootmisüksusesse koostöös laohoidjaga;
Tootmisüksuses sisetranspordi teostamine;

Ootused kandidaadile

algatusvõime töökohustuste täitmisel;
soovitavalt eelnev laotöökogemus mööblitootmisettevõttes;
tõstukijuhi kutsetunnistus;
nõutav eesti keele oskus;
kesk- või kutseharidus;
korrektsus ja vastutusvõime;

töötamist uues ja kaasaegses ettevõttes, kus kasutusel uus tehnoloogia ja masinapark;

Lisainfo

Töötamine toimub vahetustega.

Tööpakkumise number
#274554