2023-08-23 14:48:55

Lao-ja tellimuste juht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Tartusse algatusvõimelist ja loomingulist kolleegi, kes:

  • suudab mängleva kergusega kavandada, juhtida ja koordineerida ettevõtte valmistoodete ladustus- ja jaotustegevust, vastutades kogu valmistoodangu lao dokumentatsiooni eest;
  • naudib eestvedamist ja töökate inimeste süsteemset juhtimist;
  • orienteerub kaupade käitlemisprotsesside valdkonnas;
  • omab kriitlist meelt tagamaks ressursside efektiivne kasutamine ning kulukontroll;
  • kujundab terava silmaga valmistoodangu ratsionaalse paigutuse;
  • osaleb ladustamisega seotud projektides ja arendustöödes.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerijalt positiivset ellusuhtumist, head suhtlemisoskust, kiiret kohanemisvõimet ja suutlikkust ennast pingelistes olukordades kehtestada. Meile sobival kandidaadil on kõrgharidus ning eelnev lao- ja meeskonna juhtimise töökogemus (soovitavalt tootmissektorist) vähemalt 3 aastat.

Lisaks valdab kõrgtasemel eesti keelt ning kesktasemel inglise keelt ja suudab oma ideid keskmisest paremal tasemel vormistada ka arvutikeelde.

Pakume omalt poolt võimalust kaasa aidata Eesti ühe pikemate traditsioonidega toidutööstusettevõtte arengule, püsivat töösuhet, vaheldusrikast ja huvitavat tööd ning erinevaid ettevõtte soodustusi (ühisüritused, soodne lõunasöök, meelespidamised erinevatel tähtpäevadel, terviseedenduse meetmed, soodustus oma kaupluses jt).