Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297820

Lao- ja ostuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma särtsakasse meeskonda ettevõtlikku, täpset ja kohusetundlikku iseseisva töötamise oskusega lao- ja ostuspetsialisti. Tööülesanneteks on:
* tarvikute, reagentide ja kemikaalide tellimine
* kauba vastuvõtt, vajadusel lahti pakkimine
* proovimaterjali arhiveerimine, vajadusel otsimine ning hävitamisele saatmine
* pakkide komplekteerimine
* tellimuste tegemine, arvete sisestamine (majandustarkvaraks on Axapta)
* kaubakoguste ja aegumistähtaegade jälgimine ja planeerimine
* inventeerimine

Ootused kandidaadile

* tööalane kokkupuude lao- ja/või ostuvaldkonnaga
* hea MS Exceli kasutamisoskus, kasuks tuleb töökogemus majandustarkvara kasutamises
* väga hea eesti keele oskus, nii kõnes kui kirjas
* kohusetundlikkus, püsivus, soov ja valmidus teha ka lihtsaid ja rutiinseid tegevusi
* loov ja analüütiline iseseisev mõtlemine
* abivalmidus, hea suhtlemisoskus ja koostöövõime
* kasuks tuleb varasem kokkupuude laboritega vm meditsiinivaldkonnas

Ettevõte pakub

* huvitavat tööd edukas ettevõttes
* võimalust õppida ja areneda
* võimalust ehitada üles toimiv keskne lao- ja ostusüsteem
* häid töötingimusi
* sõbralikku ja toetavat kollektiivi
* konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Töökoht Tallinna laboris (preanalüütikas), tööaeg E-R 8:00-16:30 (sh lõuna)

Palume kaaskirjas muuhulgas kirjeldada oma kokkupuuteid lao- ja ostusüsteemidega ning arvutikasutusoskust (Excel, majandustarkvarad).

Tööpakkumise number
#297820

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2013

Quattromed HTI Laborid OÜ on Eesti suurim erakapitalil põhinev üle 16-aastase kogemusega meditsiinilabor. Ettevõtte põhitegevuseks on laboriteenuse pakkumine oma klientidele – perearstidele, ambulatoorse- ja statsionaarse eriarstiabi osutajatele, töötervishoiukeskustele, erinevatele riiklikele institutsioonidele ja eraisikutele. Laboriteenus hõlmab proovimaterjalide kogumist ja transporti, laboratoorsete analüüside teostamist, vastuste valideerimist ning edastamist teenuse tellijatele, vajadusel laborispetsialistide konsultatsioone, klientide informeerimist töö paremaks korraldamiseks ning uuenduste juurutamist.

Quattromed HTI missiooniks on pakkuda inimestele tervisliku seisundi hindamiseks usaldusväärseid ja kliendisõbralikke meditsiinidiagnostika lahendusi.

Vaata rohkem