Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66313

Lao-ja logistikajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • laosiseste protsesside juhtimine ja arendamine
  • varude jälgimine
  • valmistoodangu ja tooraine käitlemise juhtimine Tallinna laos
  • üksuse eelarve koostamine ja jooksev kulude jälgimine
  • tööjõu planeerimine ja organiseerimine, tööle rakendamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 2-aastane töökogemus vastutaval ametikohal sarnases töövaldkonnas
  • kõrgharidus, soovitavalt logistikaalane
  • hea eesti, vene ja inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas
  • hea arvutikasutamise oskus
  • pingetaluvus ja operatiivsus

Ettevõte pakub

  • täiendkoolitust
  • huvitavat tööd ja töökat meeskonda
  • konkurentsivõimelist tasu
  • karjääri-ja arenguvõimalusi rahusvahelises dünaamilises keskkonnas

Lisainfo

Kandideerimisel palume lisada märgusõna "lao-ja logistikajuht"

Tööpakkumise number
#66313