Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #247555

LAO- JA HANKEHALDUR

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupade vastuvõtmine ja kvaliteedikontroll
- kaupade komplekteerimine tootmisele
- lao- ja ostudokumentatsiooni haldamine
- korrektsete ja õigeaegsete kannete teostamine
- standardostude teostamine
- inventuuri korraldamine ja selles osalemine
- lao- ja ostuga seotud aruandlus
- sise- ja välislao korra tagamine
- prügimajanduse korraldamine

Ootused kandidaadile

- aktiivne ja algatusvõimeline
- süsteemne, aus, korrektne ja kohusetundlik
- hea tehnilise taibuga ja loogilise mõtlemisega
- iseseisev
- väga hea eesti keele oskus on hädavajalik
- vajalik on tööalane inglise keele suuline ja kirjalik oskus kesktasemel
- tööalane kogemus hanke ja/või laospetsialistina
- Hea arvutikasutamise oskus (Excel, Word, Axapta)

Lao- ja hankehaldur peab olema iseseisev ja kiire taibuga, leidma võimalike probleemide korral kiireid lahendusi.
Töö eeldab loomupärast korra- ja puhtusearmastust.

Vajalik on Isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

- Huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes
- Häid olmetingimusi ja töökeskkonda
- Toredat meeskonda

Lisainfo

Ühendust võetakse ainult nende kandidaatidega kes on edasi pääsenud CV voorust.
Töökoht asub Tabasalus. Vajalik isikliku auto olemasolu.

Tööpakkumise number
#247555

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. detsember 2011

Frog Industrial Design OÜ on Eesti ettevõte, mille tegevusvaldkondadeks klientidele lehtmetallist toodete arendamine ja valmistamine ning linnamööbli valmistamine EXTERY kaubamärgi all.

Klientideks on peamiselt Euroopa müügi-, tootmis- ja tööstusettevõtted . Valdav osa toodangust läheb ekspordiks.
Ettevõttel on ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004 sertifikaat.

Vaata rohkem